Kolekcia rumov Island Signature Rum v Kubbo Select

Značka Island Signature Collection sa snaží tradičnú francúzsku vinársku filozofiu “Grand Crus”(výnimočné oblastí so špecifickými vlastnosťami) aplikovať do sveta rumu.

Island Signature Collection nakupuje tie najlepšie rumy z ikonických destilérok z vybraných krajín, následne ich blenduje a vytvára rumy charakteristické perfektnou harmóniou medzi eleganciou, komplexnosťou a plnosťou.

VŠETKY 4 RUMY PONÚKAME v AKCIOVEJ CENE: 31,90eur + ako darček za 1cent Vám pribalíme 4xFentimans Tropical soda, Ručne robené pralinky Forra a darčekovú komplimentku spolu v sume až 7eur!

V ich ponuke nájdete kolekciu 4 druhov rumov z ikonických rumových krajín:

TURQUOISE BAY MAURITIUS AMBER RUM – lahodný rum, ktorého púť začína na ostrove Maurícius, finálne zrenie prebieha vo Francúzsku v sudoch po cognacu. Kombinácia tropickej a kontinentálnej klímy prináša unikátny charakter. Pri jeho tvorbe sa používa melasa a súčasne aj priamo šťava z cukrovej trstiny (ktorá sa používa pri výrobe Agricole rumov). Jemná nasladlosť poteší všetkých milovníkov “sladších rumov”.

TIERRA MADRE GUATEMALA – už v svojom názve “Matka Príroda” odkazuje na svoju filozofiu, čo najviac autentického rumu. Vulkanické podložie prenáša do šťavy z cukrovej trstiny správny pomer “elegancie a napätia”. Pomalé zrenie vo vysokých nadmorských výškach vytvára krásne ovocný rum plné bieleho ovocie, medu s krásnym korenistým záverom dotvoreným ružovým korením. Ideálny partner pre milovníkov “suchých rumov”.

YELLOW SNAKE JAMAICAN AMBER RUM – Jamajka je krajina známa “ťažkými rumami” plnými rôznorodých chutí, ktoré sú výsledkom dlhej fermentácie, ktorá do rumu prináša vôňu zeleného banánu, manga a korenín. Krásne suchý rum pre “pokročilých”, ktorý získava tie najprestížnejšie svetové ocenenia (IWSC GOLD v roku 2019).

ANACAONA GRAN RESERVA SANTO DOMINGO – pomenovaný podľa slávnej náčelníčky, ktorá bola preslávená svojou krásou a nadaním pre poéziu. Ak milujete ľahká, na eleganciu založené rumy s výraznou arómou medoviny a tropických kvetov, s ľahkým pikantným záverom, tak určite neváhajte siahnuť po tomto klenote.

DÁVAME DO POZORNOSTI CELÚ KOLEKCIU RUMOV NA NAŠOM ESHOPE  za exotickú cenu 99,90eur – nájdete ju TU.

Za značkou Island Signature Rum stoja títo páni, ktorí majú v oblastí alkoholických nápojov nemalé skúsenosti.

 

Recent Related Posts