Vítanie jari s KubBo Select

S topiacim snehom, sa nám roztopili aj ceny na vybrané produkty!

V akcii nájdete:

Metaxa 12* -  LIMITOVANÁ EDÍCIA FESTIVE PACK len za 29,90eur
Metaxa 12* je dokonalým produktom z rady Metaxa Stars. Obsahuje vzácne vínne destiláty, pomaly zrejúce v sudoch z francúzskeho limousinského duba a vynikajúce muškátové vína výhradne z egejského ostrova Samos, kde hrozná rastú na malých terasových viniciach a zberajú sa iba ručne. Poslednou bodkou v tejto zmesi je tajný buket májových ruží a stredomorských bylín, ktorý vytvára Metaxa master Constantinos Raptis.

DESTILÁCIA

Najprv prebehne dvojitá destilácia hrozna troch odrôd vyzretých pod gréckym slnkom.
Potom destilát starne v ručne vyrábaných dubových sudoch z francúzskej oblasti Limousin. Po dosiahnutí požadovanej zrelosti (označovanej počtom hviezdičiek) nastáva majstrovská práca Metaxa mastera, a to zladenie jednotlivých eaux-de-vie pre dosiahnutie unikátnej a konzistentnej chute. Následne sa destilát mieša s archívnymi muškátovými vínami z egejských ostrovov Samos a Limnos a s tajnou zmesou bylín a korenia (napr. extrakt z okvetných plátkov ruže). Na dosiahnutie výslednej jemnej chuti sa Metaxa, ešte pred stáčaním do fliaš, necháva pol roka dozrieť v sudoch.

Ron Zacapa Centenario XO 0,7l len za 79,90eur (bežná cena nad 100eur!)
Zacapa Centario X.O. je destilovaný z fermentovanej virgin sugar cane. Zreje systémom Solera v nadmorskej výške 2.333 metrov v sudoch z belych dubov, v ktorých zrel predtým Bourbon a Sherry Pedro Ximenez. Dubová aróma hovorí o starnutí a vycibrenom vkuse. Vrstvou za vrstvou cítiť chuť muškátových oriešokov, opekaných lieskových orechov a náznak karamelu. Tento rum je naviac na dva roky ukladaný do sudov z francúzskych dubov, v ktorých bol predtým uložený koňak. Ron Zacapa Centenario X.O. je vyrábaný z tých najstarostlivejšie vyberaných rumov s priemernym vekom 25 rokov, ktoré sú následne viac ako rok miešané, aby bola dosiahnutá perfektná rovnováha v zložení vône a chuti.

 
Captain Morgan Private Stock 1L len za 26,99eur
To najlepšie z 300 rokov starej histórie Captain Morgan. Captain Morgan Private Stock je vyrobený z najvzácnejších rezerv Captain Morgana, ktoré sa snúbi s bohatou zmesou ostrovného korenia.Je extrémne jemný. Zreje v dubových sudoch minimálne 2 roky. Je perfektný len s ľadom a plátkom citróna.

Ron Mulata 5r. 0,7l len za 11,99eur
Známy kubánsky rum, vhodný do drinkov a aj na samostatné popíjanie.

Bentianna likér len za 15,99eur.
Každá fľaša BENTIANNA v sebe ukrýva to najlepšie z prírody. Pre tých, ktorí sa neuspokoja s málom. Pre tých, ktorí chcú od života viac. Pre tých, ktorí majú svoj príbeh.

Jedinečné prírodné zloženie

Berieme si z prírody to najlepšie a vnášame to do unikátneho nápoja. Pre vás. Pre vaše príbehy.

Akcia platí do 31.3.2015 alebo do vypredania zásob..

Recent Related Posts