Ponuka vín

KubBo Select ponúka bohatý sortiment vína (vyše 800druhov), sektov
a šampanského.
Slovenskí výrobcovia vín:

Bott Frigyes – Víno z Mužle
(Mužla, Južnoslovenská v.o., vinár: Bott Frigyes) čítaj: bot fríďeš

Vína, ktoré vyprodukoval vinár Frigyes Bott Vás hneď oslovia svojou „inakosťou“. Sú robené bez použitia čistých kvasinkových kultúr, enzýmov, či iných prídavných látok.

Strekov 1075 - Tradicionálne – prírode verné vína
(Strekov, Južnoslovenská v.o., vinár: Zsolt Sütő) člen Autentista Slovakia)
Vína vznikajú  iba dokonalou vinohradníckou prácou  bez používania chemických prípravkov  pri ochrane vinohradov. Vína sú vyrobené bez použitia selektovaných kvasiniek, enzýmov a prídavných látok. Vinárstvo vyrába terroirové vína z hrozna vlastných vinohradov. Vinár: Zsolt Sütö.

 

Rodinné vinárstvo Kasnyik
(Strekov, Južnoslovenská v.o., vinár: Tomáš a Gabriel Kasnyik) člen Autentista Slovakia 

Vína sa pripravujú pri prísnom redukovaní úrody a spontánnom kvasení prevažne v drevených sudoch. Je vylúčené používanie akýchkoľvek cudzích látok, ako sú kvasinky enzýmy a rôzne preparáty ktoré síce uľahčujú život vinára, no vnášajú do vín cudzie tóny a skresľujú pravý charakter Strekovského terroira. 

Rodinné vinárstvo Mátyás
(Strekov, Južnoslovenská v.o., vinár: András Mátyás) člen Autentista SlovakiaPán Mátyás presadzuje výlučne ekologické vinohradníctvo, zo svojich viníc vylúčil používanie akýchkoľvek herbicídov a pesticídov. Svoju filozofiu návratu k prírodným metódam popri vinohradu uplatňuje v plnej miere i vo svojej pivnici. Dôraz kladie na tradičné metódy vinifikácie, kvasenie muštu a zrenie vína na sedimente v klasických drevených sudoch.

Adam Sýkora
(Limbach, Malokarpatská v.o., vinár: Adam Sýkora)

Filozofiou vinárstva je produkovať vysoko kvalitné vína z tých najlepších vinohradov na Slovensku. Spájať moderné technológie a tradičné vinárske hodnoty. Hroznu z každého vinohradu je venovaná maximálna starostlivosť a jedinečné zaobchádzanie. Hrozno je vždy ručne oberané.

Rodinné vinárstvo Villa Modur
(Modra, Malokarpatská v.o., vinár: Klaudia Tretinová a Rastislav Čistý)

Rodinné vinárstvo a vinohradníctvo VILLA MODUR v súčasnosti hospodári v meste Modra na 5 ha vlastných a prenajatých viníc, pričom spracúva výhradne vlastné dopestované hrozno, pretože sú presvedčení, že iba tak ponúknu tú najvyššiu kvalitu. Snahou vinárstva je zachovať tradíciu pestovania viniča a výroby vína a vinárskych tradícií v rodine v Malokarpatskom regióne.

 Repa Winery
(Šenkvice, Malokarpatská v.o., vinár: Jozef Repa) 

Mladá firma na slovenskom vinárskom trhu za ktorou stojí nadšenie a láska k vínu mladého talentovaného vinára Ing. Jozefa Repu. Produkcia REPA WINERY sa však opiera aj o príslušné vinárske a vinohradnícke vzdelanie, ktoré pán Repa získal štúdiom na na Strednej odbornej vinársko-ovocinárskej škole v Modre ako aj na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre.

Slobodné vinárstvo (Majer Zemiansky Sady)
(Zemianske Sady, Malokarpatská v.o., vinári: Agnes, Katarína, Michal)

Mladé vinárstvo zo Zemianskych Sadov s názvom “Slobodné vinárstvo”, za ktorým stoja traja mladí vinárski nadšenci Agnes, Katarína a Mišo, ktorí sa snažia o čo “najčistejšiu” a “najprirodzenejšiu” výrobu vína. Slobodné vinárstvo je neoddeliteľnou súčasťou Majera Zemianske Sady, rodinného hospodárstva založeného v roku 1912 v pahorkatine nad riekou Váh, neďaleko mesta Hlohovec.

Víno Nichta
(Čajkov, Nitrianska v.o., vinár: Branislav Nichta)
Spoločnosť Víno Nichta založil Branislav Nichta v roku 1997, čím nadviazal na vinárske tradície svojej rodiny, ktoré siahajú do začiatku 20. storočia. Jeho prvý dotyk s vinohradníctvom je naveky spojený s 25 árovým vinohradom, ktorý zdedil po dedovi a začal ho postupne zveľaďovať. Dnes sa vinohrady v okolí Čajkova rozprestierajú na ploche 30ha a ich hrozno patrí medzi to najkvalitnejšie na Slovensku. Braňo Nichta miluje prácu s hroznom, ktorej spolu so ženou Mirkou zasvätili život. Je presvedčený o tom, že lásku k práci je na plodoch jeho viníc skutočne cítiť.

Tokaj Macik Winery

J&J Ostrožovič

Juraj Zápražný

Martin Pomfy – Mavín

Karpatská Perla

Skovajsa

Mrva a Stanko

Elesko
Janoušek
Vinidi
Pereg
Fedor Malík & Syn
Château Béla
Pivnica Orechová
PD Mojmírovce
VPS Podola a syn
Žitavské vinice
Regius TT
a ďalšie…

——————————————————————————————–

Zahraničné vína:
V našej ponuke nájdete výber najlepších vín podľa renomovaných vínnych kritikov Robert Parker, WineSpectator, Decanter.
Starý kontinent je zastúpený v našej vinotéke týmito krajinami:
Maďarsko
Francúzsko
Taliansko
Španielsko
Nemecko
Rakúsko
Portugalsko

Nový svet u nás zastupujú tieto krajiny:
Austrália
USA
Nový Zéland
JAR
Čile
Argentína
——————————————————————————————–

KubBo Select ponúka široký výber šampanského:
Billecart-Salmon
Viac info tu

Moët & Chandon

Piper-Heidsieck

Dom Pérignon

Bollinger

Veuve Clicquot

Gosset

Krug

Loius Roederer
Ayala
Gremillet

a ďalšie