Exkluzívna novinka v KuBbo Select – Chivas Regal Ultis

Chivas Regal Ultis – prvý blended malt od z domu Chivas Regal
Chivas Regal Ultis v sebe obsahuje 5 precízne vybraných single malt whisky. Každá jedná bola ručne vybraná z 5 destilérok z oblasti Speyside na počesť piatich generácii Chivas Regal Master blenderov.

Tvorcom tejto unikátnej whisky je súčasný Chivas Regal Master Blender – Colin Scott, ktorý dokázal pretvoriť Chivas Regal DNA do podoby umenia.

Slovenské predstavenie tejto jedinečnej novinky sa uskutočnilo 27.10.2016 v priestoroch ochutnávkového baru DVA DVE za účasti Chivas Regal Ambasadora Maroša Petrikoviča a Chivas Regal Brand managera Matúša Kollára

Touto udalosťou sa z DVA DVE stal prvý CHIVAS NEW EXPERIENCE BAR na Slovensku, kde môžete ako prvý ochutnať Chivas Regal Ultis a ďalšie klenoty z domu Chivas Regal.

Staň sa fanúšikom Chivas Regal aj ty: https://www.facebook.com/chivasregalslovensko/


Vysvetlenie – BLENDED MALT nie je to isté ako BLENDED WHISKY

Blended whisky, ktorú vo viacerých podobách dodnes Chivas Regal ponúkal je vždy tvorená zo Single Malt whisky (sladovej) a inej obilninovej whisky (zvyčajne pšenica, raž). Blended whisky sa zvyčajne vyznačujú svojou eleganciou a jemnosťou.

Blended Malt whisky – je názov pre whisky vytvorenú z viacerých Single Malt whisky z rôznych destilérok. Single Malt whisky sa vyznačujú bohatým a výrazným charakterom.

 

5 druhov Single Malt whisky, z ktorých bol Chivas Regal Ultis stvorený pochádzajú z destilérok:
ALLT A’ BHAINNE

 

BRAEVAL

 

LONGMORN

STRATHISLA

TORMORE

 

Recent Related Posts