Sviatky s Cognacom v Kubbo Select 2022

Zavŕšte záver roka naozaj exkluzívne s nápojom, s prestížnym destilátov, ktorý si získal celý svet – s cognacom! A my vám k nemu pribalíme prémiové víno, ktoré sa zaradilo medzi TOP 50 vín sveta!

Ponúka Vám bohatú ponuku cognacov vo výhodných cenách, navyše Vám k vybraným cognacom pribalíme darček v podobe prémiového vína z prestížneho vinárstva Tinazzi v hodnote až do 23,90€.

V akciovej ponuke nájdete tieto cognaci:

Martell V.S. - cognac z najstaršieho cognacu domu na svete (s vyše 300ročnou tradíciou!) Martell dvojnásobne destiluje výlučne číre víno, bez sedimentov, aby sa zachovala autenticiká ovocná vôňa. Vďaka tomu získava extrémnu jemnosť, čo je charakteristický znak štýlu Martell. Vôňa: tóny sliviek, marhúľ a kandizovaného citróna
akciová cena: 25,90eur + darček (za 1cent) víno Tinazzi Primitivo Infiniti Sentieri v hodnote 7,99€!

Martell V.S.O.P.  - cognac z najstaršieho cognacu domu na svete (s vyše 300ročnou tradíciou!) zrejúci v “Red Barrels”  dubových sudoch, ktoré majú červenkastý nádych, ktorý získali tým, že v nich už predtým zrel cognac. akciová cena: 37,90eur + darček (za 1cent) víno Tinazzi Primitivo Infiniti Sentieri v hodnote 7,99€!

Martell Cordon Bleu – “XO” cognacová ikona, napriek tomu, že XO označenie na fľaši nenájdete. Cordon Bleu je kategória samo o sebe! Väčšia proporcia cognacov z oblastí “Boarderie” prináša podmanivú nasladlo-korenistú chuť, bohato ovocnú s dlhým dojazdom doplneným o tóny pražených kakaových bôbov. Cordon Bleu je na trhu už viac ako 100rokov a stále oslovuje náročných zákazníkov.
Akciová cena: 129,90 + darček (za 1cent) víno Tinazzi Imperio Primitivo v hodnote 24,90€!.

Viac info o vinárstve Tinazzi

Tinazzi je rodinná vinárska spoločnosť, založená v 60.tych rokoch Eugeniom Tinazzim v Cavaion (Benátsko, Taliansko). Dnes v jeho šľapajách pokračuje jeho syn Gian Andrea Tinazzi, spolu so svojimi deťmi Francescou a Giorgom.

V ich portfóliu nájdete ikonické vína akými sú Amarone Della Valpolicella DOCG, Valpolicella Ripasso DOP Superiore, Soave Classico DOP, Bardolino DOP Classico,
z juhu známe Primitivo di Manduria DOP, Negroamaro Salento IGP, ktoré získavajú tie najprestížnejšie ocenenia od renomovaných periodík.

Ich primitivo Feudo Croce Imperio LXXIV bolo magazínom Decanter označené za najlepšie primitivo sveta v roku 2021 a bolo zaradené medzi TOP 50 vín sveta!


Na zdravie priatelia!

Recent Related Posts