Vína z vinárstva Peter Lehmann v KubBo Select

Austrálske vinárstvo PLW je od roku 2003 jednou z najznámejších súčastí portfólia skupiny HESS. V roku 1979, počas veľkej krízy vinohradníctva a vinárstva protinožcov spôsobenou nadprodukciou hrozna, sa Peter Lehmann nenechal odradiť.

Založil vlastný podnik a skúpil hrozno od mn ožstva pestovateľov v regióne Barossa. Prvý ročník dorobeného vína sa datuje rokom 1980 a v roku 1982 sa vína začali predávať pod značkou Peter Lehmann Wines. Dnes spolupracuje s takmer dvomi stovkami z nich a v známej oblasti vlastní aj niektoré prémiové vinohrady.
Vína Petra Lehmanna sú vyhľadávané milovníkmi vín po celom svete, celý sortiment ponúka vína s veľmi vysokou kvalitou za primeranú cenu. Vinárstvo bolo ocenené titulom najlepšie vinárstvo Austrálie v rokoch 2003, 2006 a 2008. Dnes sa dá povedať, že Peter Lehmann je najväčšou vinárskou legendou v histórii Barossy.
Vína Petra Lehmanna sú vyhľadávané milovníkmi vín po celom svete, všetky vyrábané rady vín ponúkajú veľmi vysokú kvalitu za primeranú cenu. Dôkazom kvality ich snaženia je i titul Najlepšie vinárstvo v Austrálii, ktorý im bol udelený v rokoch 2003, 2006 a 2008. Dnes sa už dá povedať, že Peter Lehmann je najväčšou vinárskou legendou v histórii Barossy.
V KubBo Select nájdete viacero vín z tohto prestížneho vinárstva.
Recent Related Posts