Delikátny Apríl 2024 v Kubbo Select

Objavte delikátny svet destilátov a rumov v mesiaci apríl!

delikátny apríl

Žufánek Marhuľovica
Jemný ovocný destilát vyrábaný trojnásobnou destiláciou vyzretých marhúľ. Intenzívna vôňa a plná chuť predurčuje marhuľovicu ako výborný digestív po dobrom jedle. Všetka chuť a vôňa destilátu pochádza z čistých Veľkopavlovických marhúľ, pestovaných v režime ekologického poľnohospodárstva s BIO certifikáciou, ktoré sa zbierajú vo svojej plnej zrelosti.
Na výrobu 1 litra Marhuľovice sa spotrebovalo 17kg šťavnatých marhúľ.
Akciová cena: 26,90€ + 1x Bohemsca Tonic Jalovic + Citron 0,7L
Hruškovica Žufánek
Jemný 45% ovocný destilát, vyrobený z hrušiek Williams.Charakteristické vlastnosti tejto lahodnej odrody dodávajú destilátu dlhotrvajúcu chuť po maslových hruškách. Pri príprave kvasu a samotnej výrobe je dodržiavaný rovnako starostlivý postup ako u slivovice. Vybrané sú preto len tie najkvalitnejšie hrušky odrody Williams pochádzajúcich výhradne z moravských ovocných sadov.
Akciová cena: 26,90€ + 1x Bohemsca Tonic Jalovic + Citron 0,7L
Višňovka Žufánek
100% prírodný, lahodný a jemne sladkastý likér s 20% obsahom alkoholu sa vyrába vylúhovaním špeciálnej odrody čerstvých višní s prísadou korenia.
Akciová cena: 16,90€ + 1x Bohemsca Tonic Jalovic + Citron 0,7L
Borovička Žufánek
Obľúbený alkoholický nápoj vyrobený destiláciou velejemného liehu a plodov borievky bez akéhokoľvek pridania cukru a aróm.
Charakteristické vlastnosti tohoto lesného plodu dodávajú nápoju osviežujúce účinky a robia z neho nenahraditeľnú súčasť celej rady miešaných kokteilov.
Akciová cena: 19,90€ + 1x Bohemsca Tonic Jalovic + Citron 0,7L
Žufánek 1200 rokov Moravy
V roku 2022 oslavovala Morava 1200 rokov od prvej písomnej zmienky. V rámci osláv Žufánkovci s radosťou otvorili archív a na túto príležitosť stočili 1200 fliaš 12-ročnej slivovice. Pretože slivovica je najslávnejší moravský destilát, nádherne zreje a veľmi pekne sa pije. Samotný koncept etikety je akési „okno do duše Moravy“, alebo „pohľad do budúcnosti Moravy“.
Akciová cena: 49,99€ + 1x Bohemsca Tonic Jalovic + Citron 0,7L
Naud Ron Anejo Venezuela 12 ročný
Po počiatočnom zrení v ex-bourbon sudoch v tropickom podnebí Venezuely bol prevezený do Francúzska, kde zrel vo francúzskych dubových sudoch v Secret Distillery. Teraz, po 12 rokoch zrenia, je pripravený na vychutnávanie. Jeho krásna jantárová farba skrýva vôňu hnedého cukru a kokosu na elegantnom drevitom pozadí. V chuti cítiť figy, kávu, vanilku a korenie, čo tvorí harmonickú zmes, ktorá si vás neodolateľne získa.
Akciová cena:39,90€ + 1x Bohemsca Tonic Jalovic + Citron 0,7L
Takamaka Zepis Kreol
Rum z iného sveta – zo Seychell, ktorý v sebe spája charakter lokálnych korenín a dubového sudu. Kombinácia “pot still”rumu a melasového rumu z kolóny. Rum maceroval s výberom lokálnych korenín predtým ako bol vylisovaný s pridaním dubových hoblín zo sudu po merlote. V závere zrel 2mesiace v sudoch po burbóne spolu s 8ročným rumom z legendárnej Foursquare destilérky z Barbadosu.  Rum s plnou chuťou s tónmi škorice, muškátového oriešku, klinčekov a zmesi korenia “quatre epicés” so štipkou ostrovnej sladkosti. Rum nebol dofarbený a neobsahuje žiadne umelé dochucovadlo
Akciová cena: 29,90€ + 1x Bohemsca Tonic Jalovic + Citron 0,7L
Turquoise Bay Amber Rum
Vyrába sa z melasy na ostrove Maurícius. Ide o blend rumov rôzneho veku, ktorého najstaršou zložkou je 8-ročný destilát. Vonia po karameli a ovocí, ponúka ale aj tóny dreva. Na jazyku je zamatový a ľahký, s náznakom tropického ovocia a karamelu. Zakončenie má dlhé a krémové. Blend rumov nakoniec zreje vo francúzskych dubových sudoch, ktoré mu dodávajú komplexný chuťový profil. Rum sa plní do fliaš s obsahom alkoholu 40 %
Akciová cena: 35,90€ + 1x Bohemsca Tonic Jalovic + Citron 0,7L
RUM CLEMENT 10 ročný
Vyrábaný na Martiniku pálenicou, ktorú založil v roku1887 Homére Clément. Rum je vyrábaný z čistej šťavy cukrovej trstiny. Výnimočný rum podliehajúci AOC. Tento rum zreje minimálne 10 rokov v sudoch z francúzskeho duba, v ktorých bol predtým bourbon. Rum z panenskej šťavy cukrovej trstiny zrejúcej minimálne 10 rokov v 200 litrových sudoch. Výnimočne intenzívna aróma s tónmi korenia a sušeného ovocia. Veľmi dlhá chuť pripomínajúca mandle a nenapodobiteľná drevitosť značí starý a poctivý rum.
Akciová cena: 78,90€ + 1x Bohemsca Tonic Jalovic + Citron 0,7L
Recent Related Posts