Burlesque a Sabráž show v Zwicker s Kubbo Select

Záver leta bude horúci! Pozývame vás zažiť večer plný dobrého vína, podmanivých vôni, chutí a zvodného vizuálneho zážitku.

Nádherné priestory reštaurácie s jazdiarňou Zwicker v Prešove svojou jedinečnou show ovládnu múzy z Bratislava Burlesque, ktoré vás omámia svojim šarmom.
Zážitok umocní Kubbo Select WINE BAR, ktorý vám ponúkne bohatý výber šumivých vín. Samozrejme nebude chýbať sabráž show!
Čaká vás zvodný večer, na ktorý nezabudnete!
Vstup od 18 rokov. Podujatie bude fungovať v režime OTP (vstup pre očkovaných, s platným testom, alebo po prekonaní covidu).
DressCode: boho
Show: 19:30hod.
Pred podujatím si môžete rezervovať stôl v reštaurácii a dať si gurmánsku večeru (od 17:00hod.)
Cena: 24.90eur/osb. (v cene vystúpenie a welcome drink)
…alebo priamo v reštaurácii Zwicker!
Tešíme sa na Vás!
Stručne o Burlesque Bratislava
Chudé, oblé, nízke, vysoké. Sexi, smiešne, vážné, uletené. Červenovlásky a čiernovlásky, blondýny aj hnedovlásky. Zvádzame aj paródujeme. Provokujeme aj ignorujeme.
V lesku trblietok a otvorených myšlienok si užívame život taký, aký je – krásny a vzrušujúci. Pridajte sa k nám! Túto noc zabudnite na všetky predsudky a tešte sa, že aj na Slovensku vzniká iný svet, ktorého ste súčasťou! http://www.bratislavaburlesque.com/blog
Stručne o Zwicker Restaurant
Zwicker sa nesie v duchu prešovskej koniarskej tradície. Prostredie koní si získa nejedného hosťa, a preto Vám už čoskoro ponúkneme jazdenie na koňoch, jazdeckú školu, či hipoterapiu. Reštaurácia ponúka tradičnú slovenskú kuchyňu v modernom šate. Varíme pre Vás poctivé jedlá z tých najkvalitnejších surovín a v našej kuchyni uprednostňujeme lokálnych dodávateľov. https://www.zwicker.sk/
Stručne o Kubbo Select
KubBo Select už od roku 2009 sprevádza svojich zákazníkov svetom gurmánstva. Kvalita, chuť a príbeh sú tie najpodstatnejšie kritéria pri výbere sortimentu. Navštívte našu predajňu v OC Galéria, Toryská 5, Košice alebo náš eshop: www.RemeselneProdukty.sk
Recent Related Posts